خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ایران جم لند بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی ایران جم لند، سایت irangemland.com  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

مدت زمان تحویل محموله ها تا3 روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.

 قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 1 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی ایران جم لند بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک).

ارسال سفارشات درتمامی شهرهای و شهرستان های ایران از طریق پست پیشتاز انجام می شود. و برای سفارش به کشورهای دیگرهزینه های ارسالی به صورت تعرفه های پست جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد

حمل کلیه سفارشات توسط پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی ایران جم لند هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آن را ندارد.

هزینه بسته بندی و ارسال به هنگام سفارش از خریدار دریافت شده است. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی ایران جم لند هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد وفروشنده به هیچ عنوان نباید مبلغی جهت دریافت کالا بپردازد

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت پست  به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.