بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند "انرژی" را از مواد معدنی ، کریستال و سنگ به دست آورند. آنها معتقدند که داشتن آنها ، حمل آنها و به ویژه پوشیدن آنها می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد ، شما را تولید کند و به شما کمک کند کمی بیشتر از زندگی لذت ببرید.

آیا واقعاً می توانید "انرژی" را از یک گوهر سنگ دریافت کنید؟

بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند "انرژی" را از مواد معدنی ، کریستال و سنگ به دست آورند. آنها معتقدند که داشتن آنها ، حمل آنها و به ویژه پوشیدن آنها می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد ، شما را توجیه کند و به شما کمک کند کمی بیشتر از زندگی لذت ببرید.

وقتی اولین بار در این مورد شنیدم ،ذهن من به سرعت به سمت ضمیر نا خود اگاهام رفت و باورم نمی شد که چطور مردم می توانند این حرف ها و اینگونه دلایل را بپذیرند .سپس یک بحث پنج دقیقه ای با یک فروشنده سنگهای قیمتی نظرم را کاملاً تغییر داد. اکنون معتقدم که کاملاً درست است. با این حال ، باور من در این مورد ممکن است کمی متفاوت از شما باشد.

 

منطقی در مورد انرژی معدنی ...

من به عنوان یک محقق معتقدم که سنگ ماه یا آمتیست یا هر سنگ سنگی دیگر ، مواد معدنی ، کریستال یا سنگ می تواند منفعتی را به صاحب آن منتقل کند. با این حال ، چند سال پیش من و همسرم یک جفت  گوشواره سنگهای قیمتی را از یک فروشنده گوهر در نمایشگاه Tucson Gem and Mineral Show خریداری کردیم. بعد از خرید ما با فروشنده سنگ در ارتباط بودیم و فهمیدم که وی گوهر شناس موسسه ای در بریتانیا می باشد . این تقریباً نزدیک به یک دانشمند در زمینه کاری خود  است - از این رو اعتبار بیشتری به حرف های او بخشیدم و مطمعن تر به دنبال تحقیق خود رفتم
سوال "انرژی از سنگ" مدتهاست که ذهن مرا درگیر خود کرده است. بنابراین ، من تصمیم گرفتم  که شانس خودم را ازمایش کنم و دقیقا  از کسی بپرسم که چیزهای زیادی در مورد سنگهای قیمتی و افرادی که آنها را خریداری می کند می داند - و در عین حال شخصی که دارای پیشینه فنی است ,ممکن است که به راحتی علم و دانش خود را به کسی منتقل نکند

پاسخ او بلافاصله نظر من را در مورد این موضوع برای همیشه تغییر داد.


قدرت داشتن و پوشیدن سنگ ...

سوال من این بود ... "برخی معتقدند سنگهای قیمتی می توانند انرژی و انرژی معنوی را برای آنها به ارمغان بیاورند. نظر شما در مورد آن چیست؟"

پاسخ او چیزی شبیه به این بود ... "سنگهای طبیعی و معدنی فقط دارای انرژی هستند با این حال ، اگر شما یک گردنبند سنگهای قیمتی زیبا را خریداری کنید ، داشتن آن باعث شادی شما خواهد شد. شما از داشتن یک شیء زیبا  لذت میبرید."
وی گفت: "وقتی صبح آن را در گردن خود می گذارید و آن را در اطراف گردن خود در آینه می بینید ، خوشحال خواهید شد. گردنبند زیبا است و باعث زیبایی شما می شود. این به شما کمک می کند تا روز خود را با یک جهش مثبت ذهنی کوچک که در آن حضور دارد شروع کنید. 

"شما گردنبندی خاص را می پوشید و کسی از گردنبند تعجب می کند و تحسین آنها از گردنبند شما را خوشحال می کند. هر تجربه کوچک مانند این است که شما  را به یک بالابر کوچک انرژی وصل کرده باشند و شما با هر بار تحسین شدن انرژی بیشتری می گیرید و بالاتر می روید
مزایای آن همیشگی است ...

"دفعه بعدی که آن گردنبند را می پوشید ، این تجربیات قبلی را به خاطر خواهید آورد و آن را با لبخند و چشم انداز مثبت قرار می دهید. از مزایای مثبت این تجربیات همیشگی است و به مرور زمان رشد می کند. هر تجربه مثبت باعث می شود که شما آن گردنبند را کمی بیشتر دوست داشته باشید ، از پوشیدن آن کمی بیشتر لذت ببرید و باعث می شود با کمی شور و شوق بیشتر آن را بپوشید. "

"سنگ ها  به مرور زمان کار خود را انجام می دهند ، اما به دلیل اینکه آنها را دوست دارید وبا  آنها  احساس خوشبختی را به دست می آورید ، روز خود را با کمی انرژی بیشتر طی خواهید کرد. این یک مزیت بسیار قدرتمند است که از چیزی به عنوان یک گوهر کوچک برخوردار است."
جواب او نظر من را برای همیشه تغییر داد. اکنون متوجه قدرت یک جواهرو گوهر سنگ زیبا هستم. حتی اگر تنها اشتیاق شما را در روز به میزان یک یا دو درصد بالا ببرد که می تواند تأثیر مثبت قابل توجهی داشته باشد اگر در طی روزهای زیادی که به طور مداوم از گوهر سنگ استفاده می کنید   به راحتی می توانید ارزش بسیار بالای ان را احساس کنید از انرژی بسیار بالایی دریافت کنید

این مقاله انحصاری مجموعه ایران جم لند می باشد وکپی برداری از این مقاله کاملا مجرمانه می باشد

برای مشاهده گالری سنگ های قیمتی ایران جملند لطفا اینجا کلیک کنید